O portálu

Rád cestuji. (Jako ostatně spousta lidí :) Většina cest za exotikou dnes začíná koupí letenky. Když jsem naposledy hledal tu nejlevnější možnost, tak jsem s překvapením zjistil, že drtivá většina cestovních kanceláří a online prodejců letenek používá jeden ze dvou velkých českých online rezervačních systémů: systém Královna, a systém Letuška (provozovaný pražskou agenturou Asiana). A to i v případě, že to tak na první pohled nevypadá, neboť provozovatelé obou systémů umožňují upravit vyhledávací formulář k obrazu zákazníka. Stal jsem se tedy partnerem obou a na této stránce Vám davám možnost porovnat si jejich ceny a zakoupit letenku s nejvýhodnější cenou.

U obou rezervačních systémů mám svou provizi nastavenu na nejnižší možnou hodnotu. U systému královna to znamená, že letenku koupíte o 470 Kč levněji než v kanceláři provozovatele, u systému letuška dostanete 50% mé provize.

Potřebujete-li pomoci s rezervací a koupí letenky, připravil jsem pro Vás potřebné informace na pomoc při rezervaci na královně. V případě problémů mi pište na: levnelety zavináč googlemail.com

Kontakt

Portál LevneLety.cz provozuje: CokoBanka.cz s.r.o.

Svoje náměty a připomínky pište, prosím, na email: levnelety zavináč googlemail.com